Poznańskie Słowiki

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej - Poznańskie Słowiki pod dyrekcją Macieja Wielocha

Serdecznie zapraszamy do śpiewu w naszym chórze!

Jak co roku, na skutek mutacji, szeregi "Poznańskich Słowików" opuszcza grupa najlepiej wyszkolonych muzycznie chłopców. I jak co roku musimy w ich miejsce poszukać nowych kandydatów do zespołu chłopięcego. Chór posiada bogatą artystyczną historię, a każdy nowy młody śpiewak - dzięki swojemu talentowi - wkrótce może zapisać nowe jej karty.

Do śpiewu w "Poznańskich Słowikach" poszukujemy zatem utalentowanych muzycznie chłopców w wieku 7 - 10 lat. Kandydatów można zgłaszać:
    telefonicznie: 602 711 512
    mailowo: biuro@slowiki.poznan.pl
    lub osobiście: w biurze Filharmonii, ul. Święty Marcin 81

Nim ktoś wstąpi w nasze szeregi chcielibyśmy poznać, jakimi dysponuje głosem, czy ma słuch muzyczny, poczucie rytmu – posiadanie tych cech jest niezbędne do śpiewu w naszym chórze. Dlatego, na wstępnym przesłuchaniu, kandydatów prosimy o zaśpiewanie wybranej przez siebie dowolnej piosenki.

Dla wszystkich chłopców, którzy zdecydują się rozpocząć swoją muzyczną przygodę w "Poznańskich Słowikach", organizujemy bezpłatny kurs przygotowawczy z zakresu emisji głosu i czytania nut. Po ukończeniu tego kursu chłopcy będą uczestniczyć w pracach całego chóru. Wszystkie zajęcia i próby odbywają się popołudniami w naszej siedzibie w Filharmonii Poznańskiej przy ul. Święty Marcin 81.

Nie zwlekaj. Przyjdź, zadzwoń, napisz do nas. Zapraszamy!