Poznańskie Słowiki

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej - Poznańskie Słowiki pod dyrekcją Macieja WielochaPKO Bank Polski

"PKO Bank Polski Kulturze Narodowej" to ogólnopolski program, w ramach którego wspieramy dążenia tych, którzy ratują dziedzictwo narodowe, odkrywają i upowszechniają wartościowe, często zapomniane skarby kultury, nadają nowy blask dziełom uznanym. Pomagamy w ten sposób uratować dla potomnych dzieła bezcenne, bez których nie istnieje żaden naród. Wspieramy także przedsięwzięcia współczesne, których ranga jest znacząca dla kultury polskiej.

PKO Bank Polski jest mecenasem chóru od 1998 roku.

Zajrzyj na: www.pkobp.pl


Drukarnia ABEDIK SA

Drukarnia Abedik jest Sponsorem Głównym Chóru "Poznańskie Słowiki" od 2006 roku.
Od bez mała 20 lat wytwarza książki, a aktualna produkcja wszystkich tytułów wydawnictw sięga kilkanastu milionów egzemplarzy w roku, zarówno w wersji miękkiej jak i twardej.
Z czystym sumieniem ją polecamy!!!

Zajrzyj na: www.abedik.com.pl


American Supplies Organy Kościelne

Firma American Supplies Organy Kościelne zajmują się sprzedażą instrumentów organowych, systemów nagłaśniająch oraz ich serwisem. Współpraca z Poznańskimi Słowikami trwa już wiele lat. Za wszelką pomoc - dziękujemy.

Zajrzyj na: www.organy.com.pl


EDICA

Edica Sp. z o.o. jest największym polskim producentem kalendarzy książkowych dla sektora biznesowego. W rankingu drukarń dziełowych plasuje się w ścisłej czołówce krajowych zakładów poligraficznych. Specjalizuje się w produkcji książek w oprawie twardej, w tym przede wszystkim dla dzieci. Jako firma poznańska współuczestniczy w życiu lokalnych społeczności i wspiera organizacje non-profit.

Zajrzyj na: www.edica.pl


Studio SYLVER

Studio Sylver jest profesjonalną firmą poligraficzną z wieloletnim doświadczeniem. Nie raz wspomagała nas zarówno w problemach komputerowego przygotowania do druku jak i radami informatycznymi. Studio Sylver to także nasze internetowe "okno na świat". Tu także powstały nasze najnowsze kalendarze na rok 2016 i 2017. Za wszelką pomoc - dziękujemy!

Zajrzyj na: www.sylver.pl