Poznańskie Słowiki

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej - Poznańskie Słowiki pod dyrekcją Macieja WielochaDrukarnia ABEDIK SA

Drukarnia Abedik jest Sponsorem Głównym Chóru "Poznańskie Słowiki" od 2006 roku.
Od bez mała 20 lat wytwarza książki, a aktualna produkcja wszystkich tytułów wydawnictw sięga kilkanastu milionów egzemplarzy w roku, zarówno w wersji miękkiej jak i twardej.
Z czystym sumieniem ją polecamy!!!

Zajrzyj na: www.abedik.com.pl


American Supplies Organy Kościelne

Firma American Supplies Organy Kościelne zajmują się sprzedażą instrumentów organowych, systemów nagłaśniająch oraz ich serwisem. Współpraca z Poznańskimi Słowikami trwa już wiele lat. Za wszelką pomoc - dziękujemy.

Zajrzyj na: www.organy.com.pl


EDICA

Edica Sp. z o.o. jest największym polskim producentem kalendarzy książkowych dla sektora biznesowego. W rankingu drukarń dziełowych plasuje się w ścisłej czołówce krajowych zakładów poligraficznych. Specjalizuje się w produkcji książek w oprawie twardej, w tym przede wszystkim dla dzieci. Jako firma poznańska współuczestniczy w życiu lokalnych społeczności i wspiera organizacje non-profit.

Zajrzyj na: www.edica.pl


Studio SYLVER

Studio Sylver jest profesjonalną firmą poligraficzną z wieloletnim doświadczeniem. Nie raz wspomagała nas zarówno w problemach komputerowego przygotowania do druku jak i radami informatycznymi. Studio Sylver to także nasze internetowe "okno na świat". Tu także powstały nasze najnowsze kalendarze. Za wszelką pomoc - dziękujemy!

Zajrzyj na: www.sylver.pl