Poznańskie Słowiki

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej - Poznańskie Słowiki pod dyrekcją Macieja WielochaZapraszamy wszystkich chłopców lubiących muzykę i śpiew
do Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej "Poznańskie Słowiki"!

Nasz chór, o długiej tradycji, stworzony i prowadzony przez dziesięciolecia przez legendarnego profesora Stefana Stuligrosza, a od 2012 roku - przez Jego wychowanka - Macieja Wielocha, co roku organizuje nabór nowych, młodych śpiewaków.

Kandydatów do śpiewu w "Poznańskich Słowikach" zapraszamy w każdy poniedziałek, środę lub piątek, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. Można także przesłać nam krótkie (2-3 min.) nagrania piosenek w wykonaniu Państwa synów czy wnuków. Z naszego doświadczenia wiemy, że najlepszym wiekiem na rozpoczęcie nauki śpiewu jest 8-9 lat, ale nie podchodzimy do tego rygorystycznie - młodsi czy nieco starsi chłopcy też mogą spróbować swoich sił.

Nasz chór, to grupa świetnych przyjaciół, chłopców o podobnych zainteresowaniach, wrażliwych na piękno muzyki. "Poznańskie Słowiki" to udział w kilkudziesięciu koncertach rocznie w Polsce i za granicą. To okazja poznania i wspólnego wykonywania wspaniałej muzyki, śpiewania ze znakomitymi solistami i orkiestrami.

Śpiewajcie razem z nami!

Zgłoszenia i informacje:
tel.: 602 711 512
email: biuro@slowiki.poznan.pl