Poznańskie Słowiki

Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej - Poznańskie Słowiki pod dyrekcją Macieja WielochaBaker Tilly Legal Poland

Baker Tilly Legal Poland to kancelaria prawna skoncentrowana na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach działalności.

Jako członek Baker Tilly International oraz Grupy TPA, kancelaria łączy zalety zintegrowanej usługi „one-stop shop” z bogatym doświadczeniem tradycyjnej kancelarii prawnej oraz zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Zespół Baker Tilly Legal Poland tworzą eksperci z wieloletnim doświadczaniem na rynku polskim oraz międzynarodowym, prowadzący doradztwo prawne na rzecz przedstawicieli z kluczowych sektorów gospodarczych.

Do specjalizacji Baker Tilly Legal Poland należą:

• Nieruchomości i proces inwestycyjny
• Prawo fuzji i przejęć (M&A)
• Prawo energetyczne
• Prawo pracy
• Compliance
• Firmy rodzinne i fundacje rodzinne
• Upadłość i restrukturyzacje
• Prawo korporacyjne i kontrakty handlowe
• Postępowania sporne

Zajrzyj na: bakertilly.pl


Drukarnia ABEDIK SA

Drukarnia Abedik jest Sponsorem Głównym Chóru "Poznańskie Słowiki" od 2006 roku.
Od bez mała 20 lat wytwarza książki, a aktualna produkcja wszystkich tytułów wydawnictw sięga kilkanastu milionów egzemplarzy w roku, zarówno w wersji miękkiej jak i twardej.
Z czystym sumieniem ją polecamy!!!

Zajrzyj na: www.abedik.com.pl


American Supplies Organy Kościelne

Firma American Supplies Organy Kościelne zajmują się sprzedażą instrumentów organowych, systemów nagłaśniająch oraz ich serwisem. Współpraca z Poznańskimi Słowikami trwa już wiele lat. Za wszelką pomoc - dziękujemy.

Zajrzyj na: www.organy.com.pl


Studio SYLVER

Studio Sylver jest profesjonalną firmą poligraficzną z wieloletnim doświadczeniem. Nie raz wspomagała nas zarówno w problemach komputerowego przygotowania do druku jak i radami informatycznymi. Studio Sylver to także nasze internetowe "okno na świat". Tu także powstały nasze najnowsze kalendarze. Za wszelką pomoc - dziękujemy!

Zajrzyj na: www.sylver.pl


Koleje Wielkopolskie

Misją Spółki Koleje Wielkopolskie jest sprawne, bezpieczne i efektywne realizowanie regionalnych przewozów pasażerskich na obszarze województwa wielkopolskiego. "Poznańskie Słowiki" współpracują z KW przy okazji organizacji kolonii i warsztatów muzycznych. Bardzo dziękujemy za okazywaną chórowi życzliwość!

Zajrzyj na: www.koleje-wielkopolskie.com.pl


EDICA

Edica Sp. z o.o. jest największym polskim producentem kalendarzy książkowych dla sektora biznesowego. W rankingu drukarń dziełowych plasuje się w ścisłej czołówce krajowych zakładów poligraficznych. Specjalizuje się w produkcji książek w oprawie twardej, w tym przede wszystkim dla dzieci. Jako firma poznańska współuczestniczy w życiu lokalnych społeczności i wspiera organizacje non-profit.

Zajrzyj na: www.edica.pl